Переваги використання пелет

Пелети виготовляють з відходів деревини чи інших органічних речовин, які спресовують в гранули певних розмірів. Оскільки пресовані гранули пройшли термічну обробку, вони є біологічно не активними, не містять шкідників і спор, а тому абсолютно нешкідливі. Рівень вологості в межах 7-10 %. Вони екологічно чисті і при згоранні практично не викидають шкідливих речовин в атмосферу. Рівень викиду СО2 приблизно такий же, як при гнитті деревини, тому цей вид палива можна віднести до найбільш екологічних. На відміну від вугілля вони не схильні до самозаймання, тому що не містять пилу, який не тільки залишає багато бруду, а ще є сильним алергеном. При згоранні вугілля, кількість золи може досягати до 25 %, яку потрібно утилізовувати. Кількість золи при згоранні пелет не перевищує 1,0 %.

Завдяки високій спресованості, пелети потребують в 5 разів менше місця для складування ніж дрова. Для ефективного опалювання, дрова повинні мати вологість не вищу ніж 30%, в інакшому випадку ККД котла буде стрімко падати, що призведе до збільшення споживання дров. Низька температура горіння сирих дров, призводить до утворенню конденсату в трубі, який разом з продуктами згорання формує агресивну суміш, що призводить до руйнації внутрішніх поверхонь котла. Такий режим роботи може зруйнувати котел за 3-5 років.

Робота котлів, які працюють з пальником Ефект 50 повністю автоматизована. Вам портібно тільки подбати про вчасне наповнення бункеру для пелет та проведенню регламентних робіт з обслуговуванню котла. А автоматика сама подбає про рівень вашого комфорту. Це зекономить ваш час, ваше здоров'я та кошти.

Про нас

EffectEnergy - компанія з розробки та виробництва верстатів плазмового різання з ЧПУ для автоматизованого розкрою листового металу та труб, деревообробних верстатів з ЧПУ виготовлених в Україні.

Контакти

  ТОВ Ефект Енерджі
Україна
76014, Івано-Франківськ,
вул. Дудаєва 10 
  тел. +38(066)-585-74-92
тел. +38(067)-854-21-84
  e-mail: biuro@effectenergy.com.ua

Ми в соцмережах

Copyright © 2020 Effectenergy Ltd. All Rights Reserved