Оплата

Якщо Ви хочете купити щось з представленого асортименту на нашому сайті або знайти відсутній на нашому сайті товар, то Вам необхідно зробити наступне. Зв'язатися з відділом продаж і передати за допомогою електронної пошти або факсу: найменування і кількість потрібного вам товару; Ваше прізвище ім'я та по батькові або назву організації, скан-копію свідоцтва про сплату ПДВ, поштова адреса, адреса електронної пошти та номер контактного телефону, найбільш зручний для Вас спосіб доставки, включаючи номер складу кур'єрської служби.

Доставка

Самовивезення в Івано-Франківську зі складу по вул. Дудаєва, №10. У робочі дні з 10 до 17, після узгодження з менеджером номенклатури замовлення і дати Вашого візиту. Кур'єрською службою доставки по Україні. Доставка товару здійснюється тільки такими компаніями перевізниками: "Нова Пошта, "САТ", "Інтайм". Якщо замовник не вказав інше, доставка здійснюється компанією "Нова Пошта".

Наші партнери

Увесь товар, який ми пропонуємо, а також, всі комплектуючі, з яких складається наша власна продукція, проходить постійну перевірку на якість і надійність. Тому ми співпрацюємо тільки з тими компаніями, котрі готові забезпечити продукцію відповідно до даних вимог.

Про нас

EffectEnergy - компанія з розробки та виробництва верстатів плазмового різання з ЧПУ для автоматизованого розкрою листового металу та труб, деревообробних верстатів з ЧПУ виготовлених в Україні.

Контакти

  ТОВ Ефект Енерджі
Україна
76014, Івано-Франківськ,
вул. Дудаєва 10 
  тел. +38(066)-585-74-92
тел. +38(067)-854-21-84
  e-mail: biuro@effectenergy.com.ua

Ми в соцмережах

Copyright © 2020 Effectenergy Ltd. All Rights Reserved