Про нас

ТОВ «Ефект Енерджі» – компанія з розробки та виробництва верстатів плазмового різання з ЧПУ для автоматизованого розкрою листового металу та труб, деревообробних верстатів з ЧПУ, пелетних пальників. Ми освоїли повний цикл виробництва даної продукції, що дозволяє нам вести ефективний контроль на всіх його етапах.

В нашій команді працюють досвідчені та ініціативні фахівці, які за два роки роботи виготовили та запустили в серійне виробництво чотири типи верстатів з ЧПУ, відвантажили покупцям більше 50-ти базових верстатів плазмового розкрою металу та нестандартних верстатів згідно технічних умов замовника. Завдяки своїй ефективності та надійності наше обладнання та верстати працюють в усіх регіонах України. Але ми не зупиняємось. Ми постійно працюємо над оптимізацією виробництва, вдосконаленням та впровадженням нових зразків продукції. Сьогодні завершуються роботи по запуску у виробництво верстату з ЧПУ для порізки труб великих діаметрів та 5-осьового верстату з поворотною робочою віссю.  Оглянути роботу наших верстатів ви можете на нашому виробництві.

Термін відвантаження наших виробів від 5 до 25 робочих днів в залежності від типу верстату, його комплектації та завантаження виробництва . Завдячуючи ефективній роботі логістики, ми можемо забезпечити поставку наших верстатів в найкоротші терміни та за помірними цінами.

Ми працюємо тільки з надійними та перевіреними виробниками та постачальниками, тому комплектуємо наші верстати якісними комплектуючими. Для верстатів плазмового розкрою металу в якості джерела плазми ми рекомендуємо продукцію компанії Hypertherm – лідера ринку. Їхня широка лінійка виробів дозволяє підібрати джерело плазми під будь-які потреби, а трирічна гарантія від виробника дає впевненість у надійності та правоті вибору.

Купуючи верстати плазмового різання нашого виробництва ви отримаєте:

  • надійний верстат, адаптований під ваші завдання;
  • безкоштовне навчання по роботі з нашим обладнанням на нашій виробничо-навчальній базі;
  • пуско-налагоджувальні роботи на вашому підприємстві;
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування;
  • ліцензійне програмне забезпечення;
  • можливість “гарячої” заміни деталей та вузлів, що вийшли з ладу;
  • суттєві знижки на оригінальні розхідні матеріали для джерел плазми Hypertherm.

Про нас

EffectEnergy - компанія з розробки та виробництва верстатів плазмового різання з ЧПУ для автоматизованого розкрою листового металу та труб, деревообробних верстатів з ЧПУ виготовлених в Україні.

Контакти

  ТОВ Ефект Енерджі
Україна
76014, Івано-Франківськ,
вул. Дудаєва 10 
  тел. +38(066)-585-74-92
тел. +38(067)-854-21-84
  e-mail: biuro@effectenergy.com.ua

Ми в соцмережах

Copyright © 2020 Effectenergy Ltd. All Rights Reserved