Про нас

Про нас

...

ПРО НАС

ТОВ «Ефект Енерджі» – компанія з розробки та виробництва верстатів плазмового різання з ЧПУ для автоматизованого розкрою листового металу та труб, деревообробних верстатів з ЧПУ. Ми освоїли повний цикл виробництва даної продукції, що дозволяє нам вести ефективний контроль на всіх його етапах.

НАШІ ПРІОРИТЕТИ

ІНОВАЦІЇ

НАДІЙНІСТЬ

ТОЧНІСТЬ

СЕРВІС

ЕФЕКТИВНІСТЬ

В нашій команді працюють досвідчені та ініціативні фахівці, які за чотири роки роботи виготовили та запустили в серійне виробництво чотири серії верстатів з ЧПУ, відвантажили покупцям більше 100-та верстатів плазмового та газокисневого розкрою металу згідно технічних умов замовників. Наше обладнання працює у всіх регіонах України доводячи свою надійність та простоту в експлуатації. Але ми не зупиняємось. Ми постійно працюємо над оптимізацією виробництва, вдосконаленням та впровадженням нових зразків продукції. Сьогодні завершуються роботи по запуску у виробництво верстату для лазерної різки та 5-осьового верстату з поворотною робочою віссю. Переконатись у ефективності роботи наших верстатів ви можете на безпосередньо на нашому виробництві.

Термін відвантаження наших виробів від 5 до 25 робочих днів в залежності від типу верстату, його комплектації та завантаження виробництва . Завдячуючи ефективній роботі логістики, ми можемо забезпечити поставку наших верстатів в найкоротші терміни та за помірними цінами.

Ми працюємо тільки з надійними та перевіреними виробниками та постачальниками, тому комплектуємо наші верстати якісними комплектуючими. Для верстатів плазмового розкрою металу в якості джерела плазми ми рекомендуємо продукцію компанії Hypertherm – лідера ринку. Їхня широка лінійка виробів дозволяє підібрати джерело плазми під будь-які потреби, а трирічна гарантія від виробника дає впевненість у надійності та правоті вибору.

Купуючи верстати плазмового різання нашого виробництва ви отримаєте:

  • надійний верстат, адаптований під ваші завдання;
  • безкоштовне навчання по роботі з нашим обладнанням на нашій виробничо-навчальній базі;
  • пуско-налагоджувальні роботи на вашому підприємстві;
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування;
  • ліцензійне програмне забезпечення;
  • можливість “гарячої” заміни деталей та вузлів, що вийшли з ладу;
  • суттєві знижки на оригінальні розхідні матеріали для джерел плазми Hypertherm.
new mastercut
new basiccut
new silvercut
new silvercut
new startcut
new pcm p3
zagluschka
new silvercut