Оплата

Інформація для замовників

Якщо Ви хочете купити щось з представленого асортименту на нашому сайті або знайти відсутній на нашому сайті товар, то Вам необхідно зробити наступне:

 1. Зв'язатися з відділом продаж і передати за допомогою електронної пошти або факсу:
  • найменування і кількість потрібного Вам товару,
  • Ваше прізвище ім'я та по батькові або назву організації,
  • скан-копію свідоцтва про сплату ПДВ,
  • поштова адреса, адреса електронної пошти та номер контактного телефону,
  • найбільш зручний для Вас спосіб доставки, включаючи номер складу кур'єрської служби.
 2. Оплатити замовлення; після оплати передзвонити у відділ продажів.

Оплата замовлення підтверджує Вашу згоду з вказаною в рахунку номенклатурою товару і його ціною. Після оплати рахунку претензії до номенклатури товару не приймаються! Всі необхідні документи (оригінал рахунку, товарна та податкові накладні) виписуються на ім'я особи/організації яка проводила оплату. Відвантаження/видача замовлення здійснюється тільки особі/організації проводила оплату замовлення.

Спосіб оплати

Після прийому замовлення ми виставимо Вам рахунок для оплати. Оплата здійснюється банківським переказом у відділенні будь-якого комерційного банку. Після оплати рахунку необхідно передзвонити і уточнити чи були отримані Ваші гроші. Якщо сума надійшла до нас, менеджер зорієнтує Вас, коли доставлять оплачений товар або коли його можна забрати. Всі необхідні документи (оригінал рахунку, товарна та податкова накладні) будуть надіслані поштою. За бажанням замовника документи можуть бути відправлені разом з товаром. Для листів: А/С 462, м. Івано-Франківськ, 76018.

Про нас

EffectEnergy - компанія з розробки та виробництва верстатів плазмового різання з ЧПУ для автоматизованого розкрою листового металу та труб, деревообробних верстатів з ЧПУ виготовлених в Україні.

Контакти

  ТОВ Ефект Енерджі
Україна
76014, Івано-Франківськ,
вул. Дудаєва 10 
  тел. +38(066)-585-74-92
тел. +38(067)-854-21-84
  e-mail: biuro@effectenergy.com.ua

Ми в соцмережах

Copyright © 2020 Effectenergy Ltd. All Rights Reserved