Продукція

Наша спеціалізація – професійне устаткування для металообробки, а також різноманітні системи опалення, що працюють
на альтернативних джерелах енергії.

sample71

Master CUT 2000

Машина термічної різки MASTER CUT 2000 портального типу призначений для повітряно-плазмового або киснево-плазмового різання складних деталей з металевих листів або їх відходів. 

Детальніше
sample71

PCM1530RN

Верстат PCM1530RN призначений для повітряно-плазмового або киснево-плазмового різання складних деталей з металевих листів або їх відходів. 

Детальніше
sample71

PCM1530SN

Верстати плазмової різки широко використовується в багатьох сферах, таких як машинобудівна, сільськогосподарська, інженерно-технічна та інші. 

Детальніше
sample71

Powermax 85

Powermax85 - система преміум-класу для різки матеріалу товщиною до 25 мм, має такі ж функції і параметри, як і система Powermax65, однак при цьому її потужність вище

Детальніше
pcm1530ra

PCM1530RA

Для виготовлення верстата використовуються лінійні направляючі високого класу точності, зубчаста та гвинтова передача. Верстат відділений від робочого столу, внаслідок цього унеможливлюється його деформація від важкої заготовки чи високої температури.

Детальніше
sample71

PCM P3.1-27

Верстат PCM-P3.1-27 призначений для повітряно-плазмового або киснево-плазмового різання складних деталей з круглих труб. Верстат використовується для плазмового різання чорних, легованих і кольорових металів.

Детальніше
sample71

Powermax 45 XP

Зустрічайте поповнення в нашій родині портативних систем плазмової різки Powermax - лідера продажів. Система Powermax45 XP дозволяє виконувати різку металу більшої товщини - до 16 мм, а також забезпечує більш високу швидкість різання

Детальніше
sample71

RM-THC-1

RM-THC-1 являє собою пристрій підтримки заданої напруги з плазмового різака шляхом регулювання висоти різака над листом матеріалу, завдяки чому досягається рівний різ незалежно від викривлення або не рівного розміщення пропалюваного матеріалу.

Детальніше

Поточні напрямки діяльності компанії EffectEnergy

 

Верстати плазмової різки з ЧПУ

 

Їх призначення – точний плазмовий розкрій/порізка металу (листів і/або труб). Завдяки своїм функціональним особливостям, верстати здатні забезпечити відмінну продуктивність і ефективність роботи. Також вони прекрасно інтегруються для використання з джерелами плазми різних виробників.

 

Детальніше

 

 

Сонячні колектори

Сонячні колектори

Сонячна енергія є безкоштовною та невичерпною, тому її використання в якості альтернативного джерела є найбільш актуальним з огляду на постійний ріст цін на енергоносії. Крім того, сонячні колектори не потребують ні значних затрат та зусиль при монтажі, ні дорогого післямонтажного обслуговування. Саме тому геліосистеми від EffectEnergy користуються високим попитом серед клієнтів.

 

Детальніше

Про нас

EffectEnergy - компанія з розробки та виробництва верстатів плазмового різання з ЧПУ для автоматизованого розкрою листового металу та труб, деревообробних верстатів з ЧПУ виготовлених в Україні.

Контакти

  ТОВ EffectEnergy
Україна
76014, Івано-Франківськ,
вул. Дудаєва 10 
  тел. +38(066)-585-74-92
тел. +38(067)-854-21-84
  e-mail: biuro@effectenergy.com.ua

Ми в соцмережах

© 2018 Effectenergy Ltd. All Rights Reserved