Продукція

Наша спеціалізація – професійне устаткування для металообробки, а також різноманітні системи опалення, що працюють
на альтернативних джерелах енергії.

Машина термічної різки MASTER CUT 2000

Master CUT

Верстати MASTER CUT портального типу призначений для повітряно-плазмового або киснево-плазмового різання складних деталей з металевих листів або їх відходів. 

Детальніше
basiccut

BASIC CUT

Верстати BASIC CUT призначенні для повітряно-плазмового або киснево-плазмового різання складних деталей з металевих листів або їх відходів. 

Детальніше
sample71

START CUT

Верстати плазмової різки широко використовується в багатьох сферах, таких як машинобудівна, сільськогосподарська, інженерно-технічна та інші. 

Детальніше
sample71

Powermax 85

Powermax85 - система преміум-класу для різки матеріалу товщиною до 25 мм, має такі ж функції і параметри, як і система Powermax65, однак при цьому її потужність вище

Детальніше
pcm1530ra

SILVER CUT

Для виготовлення верстатів використовуються лінійні направляючі високого класу точності, зубчасті та гвинтові передачі. Верстати відділені від робочого столу, внаслідок цього унеможливлюється їх деформація від важкої заготовки чи високої температури.

Детальніше
sample71

TUBE CUT

Верстати TUBE CUT призначенні для повітряно-плазмового або киснево-плазмового різання складних деталей з круглих труб. Верстати використовуються для плазмового різання чорних, легованих і кольорових металів.

Детальніше
sample71

Powermax 45 XP

Зустрічайте поповнення в нашій родині портативних систем плазмової різки Powermax - лідера продажів. Система Powermax45 XP дозволяє виконувати різку металу більшої товщини - до 16 мм, а також забезпечує більш високу швидкість різання

Детальніше
sample71

RM-THC-1

RM-THC-1 являє собою пристрій підтримки заданої напруги з плазмового різака шляхом регулювання висоти різака над листом матеріалу, завдяки чому досягається рівний різ незалежно від викривлення або не рівного розміщення пропалюваного матеріалу.

Детальніше

Поточні напрямки діяльності компанії EffectEnergy

 

Верстати плазмової різки з ЧПУ

 

Їх призначення – точний плазмовий розкрій/порізка металу (листів і/або труб). Завдяки своїм функціональним особливостям, верстати здатні забезпечити відмінну продуктивність і ефективність роботи. Також вони прекрасно інтегруються для використання з джерелами плазми різних виробників.

 

Детальніше

Верстати плазмової різки з ЧПУ

 

 

Сонячні колектори

Сонячні колектори

Сонячна енергія є безкоштовною та невичерпною, тому її використання в якості альтернативного джерела є найбільш актуальним з огляду на постійний ріст цін на енергоносії. Крім того, сонячні колектори не потребують ні значних затрат та зусиль при монтажі, ні дорогого післямонтажного обслуговування. Саме тому геліосистеми від EffectEnergy користуються високим попитом серед клієнтів.

 

Детальніше

Про нас

EffectEnergy - компанія з розробки та виробництва верстатів плазмового різання з ЧПУ для автоматизованого розкрою листового металу та труб, деревообробних верстатів з ЧПУ виготовлених в Україні.

Контакти

  ТОВ Ефект Енерджі
Україна
76014, Івано-Франківськ,
вул. Дудаєва 10 
  тел. +38(066)-585-74-92
тел. +38(067)-854-21-84
  e-mail: biuro@effectenergy.com.ua

Ми в соцмережах

Copyright © 2020 Effectenergy Ltd. All Rights Reserved