Надаємо послуги плазмової різки листового металу та труб

...

Послуги плазмової різки

НАДАЄМО ПОСЛУГИ РІЗКИ ЛИСТОВОГО МЕТАЛУ ТА ТРУБ

Надаємо послуги плазмової різки металу на верстаті з ЧПУ власного виробництва. Застосовуємо надійне плазмове обладнання від компанії Hypertherm. Все, що потрібно, - це надати креслення dxf або зображення, за яким ми зможемо накреслити деталь для різки.

Розрахунок вартості плазмової різки металу:

Введіть коректне значення.
Введіть коректне значення.
0

Калькулятор маси металу:

Введіть коректне значення
Введіть коректне значення
Введіть коректне значення
0
Введіть коректне значення
0

*розрахункова вартість носить інформаційний характер; вартість створення (підготовки) креслення для різки оговорюються індивідуально.

Для отримання додаткової інформації по даній послузі звертайтесь за телефоном +38(066)-585-74-92 +38(067)-854-21-84

При розробці креслень варто також враховувати, що для правильного формування плазмового різу потрібен запас металу. Рекомендовані мінімальні відступи між деталями наступні:

до 4 мм - 5 мм
5-8 мм - 6 мм
9-13 мм - 7 мм
від 14 мм - 10 мм

Послуги плазмового різання: нові технології в дії

Різання металу — досить трудомісткий і складний технологічний процес. Робити це можна різними способами за допомогою верстатів і ручних інструментів. Коли необхідно виконати великі обсяги робіт і дотримати високі вимоги до їх якості, то використовують високоточне обладнання. У сучасному машинобудуванні, будівництві, дизайні та інших галузях застосовуються апарати плазмової різки. Компанія EffectEnergy реалізує обладнання власного виробництва на базі даних апаратів. Також у нас ви можете замовити послуги плазмового різки різних металів.

icon-1
icon-2

Принцип роботи плазморізу

Різка металів плазмою здійснюється з 50-х років минулого століття. Спочатку технологія застосовувалася тільки в умовах промислового виробництва. Сьогодні обладнання є як для використання великими компаніями, так і невеликими приватними підприємствами. Верстати значно вдосконалилися, стали більш компактними і безпечними. Тепер практично будь-який майстер, який працює з металом, знає, що таке плазмова різка.

При обробці листового металу або труб таким способом в якості ріжучого робочого інструмента використовується струмінь плазми. Вона являє собою іонізований газ — один із чотирьох агрегатних станів речовини. Плазма утворюється під впливом електричної дуги зі звичайного газу (кисень, повітря, аргон, азот, водень і ін.), що подається під високим тиском. Вона виходить з сопла з температурою від 5 до 30 тис. ˚С і зі швидкістю від 500 до 1500 м/с.

Компанія EffectEnergy пропонує послуги плазмового різання металу на обладнанні з ЧПУ. Верстати з числовим програмним управлінням є надточні агрегати, що забезпечують високий рівень автоматизації виробництва. завдяки цьому можна отримувати необхідну кількість ідентичних деталей будь-якої складності і відмінної якості. Деякі вироби складних форм можна виготовити, використовуючи тільки технологію плазмового різання з ЧПУ.

Спочатку деталь проектується на комп'ютері. У процесі різки металу на верстаті з ЧПУ участь оператора мінімальна, що виключає ймовірність помилок і неточних різів. Таке обладнання дозволяє не тільки поліпшити якість роботи, а й значно підвищити її швидкість. Воно підійде для реалізації проектів, які невигідні або нездійсненні при ручній обробці металів. Послуги надаються не тільки для клієнтів з Івано-Франківська, а й з Києва, Харкова, Дніпра, Львова, Одеси та інших міст України. У нас можна замовити різання металу і виготовлення деталей будь-якого типу, які потім будуть відправлені в зазначений регіон країни.

Переваги плазмового різання металів

Послуги плазмового різання металу дуже затребувані, тому що така технологія має кілька переваг:

  • висока швидкість: в наших виробничих цехах використовується високоточне сучасне обладнання власного виготовлення. Управління верстатами з ЧПУ здійснюється кваліфікованими фахівцями. Правильно вибираючи необхідні робочі параметри для різання металів різних видів і різної товщини, вдається значно підвищити швидкість виконання робіт. Це, в свою чергу, дозволяє здешевити і їх вартість;
  • висока якість: при розрізанні металу за допомогою плазми його частина випаровується з поверхні через дуже високу температуру. Крім того, струмінь газу має мінімальні розміри, завдяки чому розріз виходить рівним, з мінімальною окалиною. Краї в подальшому не вимагають такої обробки, як після газорізу. Теплові деформації деталей навіть невеликого розміру і товщини невеликі через незначну зону нагріву металу;
  • універсальність: за допомогою одних і тих же верстатів для плазмового різання можна ефективно працювати з різними матеріалами. Також можна розрізати як листовий метал, так і труби (верстати комплектуються додатково труборізом). Готові вироби можуть застосовуватися не тільки в будівництві, машинобудуванні, а й в дизайні, медицині, сфері послуг та ін. У нас можна замовити послуги плазмового різання вуглецевої і нержавіючої сталі;
  • відсутність необхідності попередньої обробки матеріалу: за допомогою плазморізу можна розкроювати різний метал. Фарба, іржа або бруд не стануть на заваді. Це теж допоможе скоротити час на підготовку матеріалу до роботи;
  • висока рентабельність: такий спосіб різання металу на сьогоднішній день є одним з найбільш економічно вигідних. Збільшення прибутку здійснюється за рахунок зниження експлуатаційних витрат і збільшення продуктивності;
  • можливість оброблення різного рівня складності: при використанні верстатів для плазмового різання з ЧПУ відсутні обмеження по формі виробів.
icon-2
icon-3
icon-4
icon-5

Вище були перераховані достоїнства, що стосуються безпосередньо плазмового різання. Далі — про замовлення подібних послуг в EffectEnergy. Наші клієнти отримують такі переваги:

  • ми використовуємо обладнання власного виробництва, що значно здешевлює вартість послуг плазмового різання металу;
  • у нас можна замовити різання металу до 30 мм, що дозволить отримати досить широкий асортимент готових деталей;
  • використовуються тільки оригінальні витратні матеріали для джерел плазми Hypertherm, що забезпечують високу якість виконуваних робіт;
  • відправимо готові вироби в Київ, Кривий Ріг, Запоріжжя, Вінниці та інші міста.

Верстати для плазмової різки - обладнання, призначене для масового виробництва. При невеликих обсягах робіт його покупка буде не завжди економічно вигідною. Але якщо вам потрібно швидко і якісно розрізати металеві листи або труби і виготовити будь-які деталі, можна скористатися послугами компанії EffectEnergy. Щоб дізнатися приблизну ціну плазмового різання металу за метр, скористайтеся спеціальним калькулятором на нашому сайті. За більш детальною інформацією необхідно звертатися безпосередньо до менеджерів. Ми виконуємо роботи будь-якої складності точно в обумовлений термін і гарантуємо їх якість.